2061250PG1M11T18NN Setra Systems
  • Part Number: 2061250PG1M11T18NN
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 250 PSI Gauge, 1/8 NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS0
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2061250PG1M11T18NN Setra Systems
    2061250PG1M11T18NN is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2061250PG1M11T18NN is described as Press Transducer, 250 PSI Gauge, 1/8" NPTM, 4-20 mA, Terminal Strip, ± 0.13% FS0. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR