2091010PG2M45P1 Setra Systems
  • Part Number: 2091010PG2M45P1
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Pressure Transducer, 0-10 PSIG, 1/4 NPT Male, 0.5-4.5 VDC, 3 Pin Packard
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2091010PG2M45P1 Setra Systems
    2091010PG2M45P1 Setra Systems
    2091010PG2M45P1 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2091010PG2M45P1 is described as Pressure Transducer, 0-10 PSIG, 1/4" NPT Male, 0.5-4.5 VDC, 3 Pin Packard. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Setra Systems
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE