2091025PC2M11P1 Setra Systems
  • Part Number: 2091025PC2M11P1
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Pressure Transducer, -14.7-25 PSIG, 1/4 NPT Male, 4-20 mA, 3 Pin Packard
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 2091025PC2M11P1 Setra Systems
    2091025PC2M11P1 Setra Systems
    2091025PC2M11P1 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 2091025PC2M11P1 is described as Pressure Transducer, -14.7-25 PSIG, 1/4" NPT Male, 4-20 mA, 3 Pin Packard. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK