209110CPC1M45P1 Setra Systems
  • Part Number: 209110CPC1M45P1
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Pressure Transducer, -14.7-1000 PSIG, 1/8 NPT Male, 0.5-4.5 VDC, 3 Pin Packard
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 209110CPC1M45P1 Setra Systems
    209110CPC1M45P1 Setra Systems
    209110CPC1M45P1 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. 209110CPC1M45P1 is described as Pressure Transducer, -14.7-1000 PSIG, 1/8" NPT Male, 0.5-4.5 VDC, 3 Pin Packard. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Setra Systems
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH