ASL1005WBFF11B3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASL1005WBFF11B3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±5 WC, 1/8 NPT Fmale, 4-20mA, 6-Pin Bayonet, High Overpress
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL1005WBFF11B3A01 Setra Systems
    ASL1005WBFF11B3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASL1005WBFF11B3A01 is described as Diff Press Transducer±5" WC, 1/8" NPT Fmale, 4-20mA, 6-Pin Bayonet, High Overpress. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"