ASL1010WB1M2CB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASL1010WB1M2CB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±10 WC, 1/4 NPT Fmale, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL1010WB1M2CB3A00 Setra Systems
    ASL1010WB1M2CB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASL1010WB1M2CB3A00 is described as Diff Press Transducer±10" WC, 1/4" NPT Fmale, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB