ASL10R5WB1M2CB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASL10R5WB1M2CB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±.5 WC, 1/4 NPT Fmale, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, High Overpres
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL10R5WB1M2CB3A01 Setra Systems
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE