ASL12R5WB1M2CB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASL12R5WB1M2CB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±2.5 WC, 1/4 NPT Fmale, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overp
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL12R5WB1M2CB3A00 Setra Systems
    ASL12R5WB1M2CB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASL12R5WB1M2CB3A00 is described as Diff Press Transducer±2.5" WC, 1/4" NPT Fmale, 0-10VDC, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overp. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Setra Systems
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK