ASL12R5WBFF2BB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASL12R5WBFF2BB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±2.5 WC, 1/8 NPT Fmale, 0-5VDC, 6-Pin Bayonet, High Overpres
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL12R5WBFF2BB3A01 Setra Systems
    ASL12R5WBFF2BB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASL12R5WBFF2BB3A01 is described as Diff Press Transducer±2.5" WC, 1/8" NPT Fmale, 0-5VDC, 6-Pin Bayonet, High Overpres. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP