ASL12R5WBJ72BB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASL12R5WBJ72BB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Diff Press Transducer±2.5 WC, 7/16 SAE, 0-5VDC, 6-Pin Bayonet, High Overpress
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASL12R5WBJ72BB3A01 Setra Systems
    ASL12R5WBJ72BB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASL12R5WBJ72BB3A01 is described as Diff Press Transducer±2.5" WC, 7/16 SAE, 0-5VDC, 6-Pin Bayonet, High Overpress. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"