ASM1100PA2C2MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1100PA2C2MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overp
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1100PA2C2MB3A01 Setra Systems
    ASM1100PA2C2MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1100PA2C2MB3A01 is described as Press Transducer, 100 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overp. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"