ASM1100PC2C1FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1100PC2C1FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 100 PSI Cmpnd, 0-10VDC, 1/8 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpre
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1100PC2C1FB3A01 Setra Systems
    ASM1100PC2C1FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1100PC2C1FB3A01 is described as Press Transducer, 100 PSI Cmpnd, 0-10VDC, 1/8" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpre. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"