ASM1150PA2B1FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PA2B1FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ove
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PA2B1FB3A00 Setra Systems
    ASM1150PA2B1FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PA2B1FB3A00 is described as Press Transducer, 150 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ove. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG