ASM1150PA2B2MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PA2B2MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PA2B2MB3A01 Setra Systems
    ASM1150PA2B2MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PA2B2MB3A01 is described as Press Transducer, 150 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM