ASM1150PA2C2FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PA2C2FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ov
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PA2C2FB3A00 Setra Systems
    ASM1150PA2C2FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PA2C2FB3A00 is described as Press Transducer, 150 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ov. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE