ASM1150PA2CJ7B3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PA2CJ7B3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Absolute, 0-10VDC, 7/16 SAE, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpres
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PA2CJ7B3A00 Setra Systems
    ASM1150PA2CJ7B3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PA2CJ7B3A00 is described as Press Transducer, 150 PSI Absolute, 0-10VDC, 7/16 SAE, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpres. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM