ASM1150PC2C2FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PC2C2FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Cmpnd, 0-10VDC, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpre
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PC2C2FB3A01 Setra Systems
    ASM1150PC2C2FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PC2C2FB3A01 is described as Press Transducer, 150 PSI Cmpnd, 0-10VDC, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpre. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM