ASM1150PG2CJ7B3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1150PG2CJ7B3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 150 PSI Gauge, 0-10VDC, 7/16 SAE, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpressur
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1150PG2CJ7B3A00 Setra Systems
    ASM1150PG2CJ7B3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1150PG2CJ7B3A00 is described as Press Transducer, 150 PSI Gauge, 0-10VDC, 7/16 SAE, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpressur. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR