ASM1200PA2B1MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1200PA2B1MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 200 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1200PA2B1MB3A00 Setra Systems
    ASM1200PA2B1MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1200PA2B1MB3A00 is described as Press Transducer, 200 PSI Absolute, 0-5VDC, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Setra Systems
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS