ASM1300PG2B1FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1300PG2B1FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 300 PSI Gauge, 0-5VDC, 1/8 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1300PG2B1FB3A01 Setra Systems
    ASM1300PG2B1FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1300PG2B1FB3A01 is described as Press Transducer, 300 PSI Gauge, 0-5VDC, 1/8" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM