ASM1500PA112MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1500PA112MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1500PA112MB3A00 Setra Systems
    ASM1500PA112MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1500PA112MB3A00 is described as Press Transducer, 500 PSI Absolute, 4-20mA, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Over. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A