ASM1500PA2C1MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1500PA2C1MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overp
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1500PA2C1MB3A01 Setra Systems
    ASM1500PA2C1MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1500PA2C1MB3A01 is described as Press Transducer, 500 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overp. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE