ASM1500PC112FB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1500PC112FB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Cmpnd, 4-20mA, 1/4 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1500PC112FB3A01 Setra Systems
    ASM1500PC112FB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1500PC112FB3A01 is described as Press Transducer, 500 PSI Cmpnd, 4-20mA, 1/4" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, High Overpres. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP