ASM1500PC112MB3A01 Setra Systems
  • Part Number: ASM1500PC112MB3A01
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 500 PSI Cmpnd, 4-20mA, 1/4 NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpress
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1500PC112MB3A01 Setra Systems
    ASM1500PC112MB3A01 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1500PC112MB3A01 is described as Press Transducer, 500 PSI Cmpnd, 4-20mA, 1/4" NPT Male, 6-Pin Bayonet, High Overpress. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA