ASM1750PA2C1FB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1750PA2C1FB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 750 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/8 NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ov
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1750PA2C1FB3A00 Setra Systems
    ASM1750PA2C1FB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1750PA2C1FB3A00 is described as Press Transducer, 750 PSI Absolute, 0-10VDC, 1/8" NPT Fmale, 6-Pin Bayonet, Stndrd Ov. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"