ASM1750PG2C1MB3A00 Setra Systems
  • Part Number: ASM1750PG2C1MB3A00
  • Manufacturer Name: Setra Systems
  • Description: Press Transducer, 750 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/8 NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASM1750PG2C1MB3A00 Setra Systems
    ASM1750PG2C1MB3A00 is manufactured by Setra Systems and is categorized in the Sensors category. ASM1750PG2C1MB3A00 is described as Press Transducer, 750 PSI Gauge, 0-10VDC, 1/8" NPT Male, 6-Pin Bayonet, Stndrd Overpr. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"