SIT1602BC-33-30N-24.000000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-33-30N-24.000000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.0V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-33-30N-24.000000X SiTIME
    SIT1602BC-33-30N-24.000000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-33-30N-24.000000X is described as 20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.0V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM