SIT1602BC-33-30N-25.000000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-33-30N-25.000000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.0V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-33-30N-25.000000X SiTIME
    SIT1602BC-33-30N-25.000000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-33-30N-25.000000X is described as 20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.0V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM