SIT1602BI-33-33E-10.000000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-33-33E-10.000000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-33-33E-10.000000X SiTIME
    SIT1602BI-33-33E-10.000000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-33-33E-10.000000X is described as 40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM