SIT1602BI-33-33E-20.000000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-33-33E-20.000000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-33-33E-20.000000X SiTIME
    SIT1602BI-33-33E-20.000000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-33-33E-20.000000X is described as 40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS