SIT1602BI-33-33E-40.000000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-33-33E-40.000000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-33-33E-40.000000X SiTIME
    SIT1602BI-33-33E-40.000000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-33-33E-40.000000X is described as OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM