SIT1602BI-73-18E-40.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-73-18E-40.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 1.8V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-73-18E-40.000000G SiTIME
    SIT1602BI-73-18E-40.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-73-18E-40.000000G is described as 40 TO 85C, 2016, 50PPM, 1.8V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM