SC105-330 Signal Transformer
  • More about SC105-330 Signal Transformer
    SC105-330 Signal Transformer
    SC105-330 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC105-330 is described as FIXED IND 33UH 2.16A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.