SC105-560 Signal Transformer
  • More about SC105-560 Signal Transformer
    SC105-560 Signal Transformer
    SC105-560 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC105-560 is described as FIXED IND 56UH 1.6A 190 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK