SC1210-2R2 Signal Transformer
  • More about SC1210-2R2 Signal Transformer
    SC1210-2R2 Signal Transformer
    SC1210-2R2 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1210-2R2 is described as FIXED IND 2.2UH 1.15A 169 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.