SC1210-470 Signal Transformer
  • More about SC1210-470 Signal Transformer
    SC1210-470 Signal Transformer
    SC1210-470 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1210-470 is described as FIXED IND 47UH 380MA 1.69 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM