SC1210-471 Signal Transformer
  • More about SC1210-471 Signal Transformer
    SC1210-471 Signal Transformer
    SC1210-471 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1210-471 is described as FIXED IND 470UH 100MA 24.7 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP