SC1704-1R2 Signal Transformer
  • More about SC1704-1R2 Signal Transformer
    SC1704-1R2 Signal Transformer
    SC1704-1R2 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1704-1R2 is described as FIXED IND 1.2UH 1.7A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.