SC1813FH-101 Signal Transformer
  • More about SC1813FH-101 Signal Transformer
    SC1813FH-101 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1813FH-101 is described as FIXED IND 100UH 540MA 1.11 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.