SC1813FH-150 Signal Transformer
  • More about SC1813FH-150 Signal Transformer
    SC1813FH-150 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1813FH-150 is described as FIXED IND 15UH 1.4A 170 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT