SC1813FH-1R6 Signal Transformer
  • More about SC1813FH-1R6 Signal Transformer
    SC1813FH-1R6 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1813FH-1R6 is described as FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"