SC1813FH-220 Signal Transformer
  • More about SC1813FH-220 Signal Transformer
    SC1813FH-220 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1813FH-220 is described as FIXED IND 22UH 1.2A 250 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE