SC2220-101 Signal Transformer
  • More about SC2220-101 Signal Transformer
    SC2220-101 Signal Transformer
    SC2220-101 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC2220-101 is described as FIXED IND 100UH 520MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.