SC3316F-330 Signal Transformer
  • More about SC3316F-330 Signal Transformer
    SC3316F-330 Signal Transformer
    SC3316F-330 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC3316F-330 is described as FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"