SC3316F-680 Signal Transformer
  • More about SC3316F-680 Signal Transformer
    SC3316F-680 Signal Transformer
    SC3316F-680 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC3316F-680 is described as FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL