SC3DF-120 Signal Transformer
  • More about SC3DF-120 Signal Transformer
    SC3DF-120 Signal Transformer
    SC3DF-120 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC3DF-120 is described as FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN