SC3DF-181 Signal Transformer
  • More about SC3DF-181 Signal Transformer
    SC3DF-181 Signal Transformer
    SC3DF-181 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC3DF-181 is described as FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH