SC511MF-150 Signal Transformer
  • More about SC511MF-150 Signal Transformer
    SC511MF-150 Signal Transformer
    SC511MF-150 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC511MF-150 is described as FIXED IND 15UH 860MA 340 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.