SCB75C-180 Signal Transformer
  • More about SCB75C-180 Signal Transformer
    SCB75C-180 Signal Transformer
    SCB75C-180 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75C-180 is described as FIXED IND 18UH 1.89A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"