SCB75C-560 Signal Transformer
  • More about SCB75C-560 Signal Transformer
    SCB75C-560 Signal Transformer
    SCB75C-560 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75C-560 is described as FIXED IND 56UH 1.2A 280 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM